Головна Листи Львівська ОВА застерігає: користуйтесь лише офіційними джерелами інформації про відключення електроенергії

Львівська ОВА застерігає: користуйтесь лише офіційними джерелами інформації про відключення електроенергії

53
0

Слідкуйте за інформацією з офіційних джерел, щоб захистити себе від шахрайства і бути в курсі актуальної ситуації в енергосистемі країни.

Через масовані ворожі атаки в енергосистемі України виникає дефіцит потужності, що змушує застосовувати обмеження постачання електроенергії. Для організації побуту в таких умовах, українцям важливо стежити за графіками відключень.

«Кібербезпека зараз є дуже важливою, оскільки зловмисники активізувалися і можуть створювати фейкові ресурси. Це становить загрозу не лише для наших особистих даних, але й для стабільності енергосистеми. Слідкуйте за інформацією з офіційних джерел, щоб захистити себе від шахрайства і бути в курсі актуальної ситуації в енергосистемі країни», – зазначив начальник управління з питань цифрового розвитку Львівської ОВА Максим Столярчук.

Зловмисники можуть створювати фейкові ресурси для поширення дезінформації в інтересах країни-агресора, виманювання конфіденційних даних громадян та привласнення їх заощаджень.

Наприклад, минулого року кіберполіція викрила групу зловмисників, які під час блекаутів створювали фейкові телеграм-боти енергетичної компанії. Використовуючи ці боти, вони викрадали облікові записи користувачів і в подальшому використовували їх у шахрайських схемах .

Для отримання актуальної інформації про графік планових відключень на Львівщині, використовуйте наступні сервіси:

Слідкуйте за інформацією з офіційних джерел, щоб захистити себе від шахрайства і бути в курсі актуальної ситуації в енергосистемі країни.