Головна Листи Львівські тероборонівці навчаються знищувати ворожу авіацію зі «Стінгерів»

Львівські тероборонівці навчаються знищувати ворожу авіацію зі «Стінгерів»

109
0

Військовослужбовці 103 окремої бригади Сил територіальної оборони Збройних Сил України бригади проходять навчання з використання переносних зенітних комплексів «Стінгер».

Це необхідно для того, щоб посилити здатність бригади вражати повітряні цілі ворога на передовій.

ПЗРК «Стінгер» уже кілька десятків років є надійною та розповсюдженою зброєю проти найрізноманітніших літаючих цілей: від вертольотів до крилатих ракет та безпілотників у багатьох країнах блоку НАТО та поза ним. Відносна простота експлуатації дозволяє навчити військовослужбовців користуватись комплексом за короткий час. А надійність та точність доведена не одним десятком збитих ворожих цілей.

«Стінгер» або ж, у перекладі з англійської, «Жало», здатен вражати рухомі літаючі цілі на відстані від 500 до 4750 метрів та на висоті до 3,5 км. Маса бойової частини становить з кг, середня швидкість ракети — 2500 кілометрів за годину, або 650 метрів за секунду.

Останні модифікації ракет для цього ПЗРК оснащені самонавідною головкою та безконтактним підривачем. Відтак, вразити маневрену ціль у небі стало простіше. А значить, «парк» знешкодженої бійцями 103 бригади російської техніки поповниться крилатими цілями!