Головна Листи Максим Козицький висловив співчуття рідним та близьким загиблих внаслідок ракетної атаки на...

Максим Козицький висловив співчуття рідним та близьким загиблих внаслідок ракетної атаки на Львів

79
0

Наймолодшій жінці було 32 роки.

Внаслідок ракетного удару росії по Львову 6 липня загинули 10 людей: Анастасія (32 роки), Мирослава (60 років),Михайло (35 років), Ірина (63 роки), Ольга (66 років), Світлана (71 рік), Ольга (68 років), Валерій (67 років), Інна (55 років), Ольга (56 років).

Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький. Очільник області висловив співчуття рідним та близьким загиблих.

«Львів‘яни, яких підступно вночі у рідному домі вбили pociйські ракети. Вічна пам’ять.

Розділяємо біль та смуток рідних, друзів і сусідів. Це величезна трагедія для всієї України. Ніколи не забудемо і не пробачимо. Відповідатимуть усі причетні до цього злочину. Ніде на Землі їм не буде спокою», – зазначив він.

Нагадаємо, що уночі 6 липня ворог знову атакував Львівську область. Сили ПвК «Захід» збили 7 ракет типу «Калібр», які летіли з напрямку Чорного моря. 3 ракети влучили у Львів.

Найбільшого удару зазнав багатоквартирний житловий будинок на вулиці Стрийській. Пряме влучання ракети спричинило руйнування.

Також уламок ракети впав в одному зі сіл Львівського району поблизу будівлі Народного дому. Утворилася вирва. Попередньо – без постраждалих.

Окрім цього, унаслідок падіння уламків ракети є руйнування в приватному господарстві в одному зі сіл Золочівського району. За попередньою інформацією, постраждалих нема.

У Львові рятувальні служби працювали весь день та ніч. Внаслідок ракетного удару загинули 10 людей. Працівники ДСНС врятували 7 осіб. 64 людини евакуювали з місця події. 14 постраждалих госпіталізували. Для розміщення, харчування та надання психологічної допомоги розгорнули 9 наметів. 40 осіб тимчасово відселили у модульне містечко, готель та дитячий центр спорту, туризму і екскурсій.

Будинки залишаються повністю відключеними від електро-, газо- та водопостачання. Пошкоджень зазнали 64 автомобілі.

Нагадаємо, що як повідомили у Міністерстві культури та інформаційної політики територія по якій вдарила росія у Львові є Історичним ареалом – буферною зоною об’єкта Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО «Львів – Ансамбль історичного центру».

Якщо ви потребуєте допомоги, телефонуйте на Гарячу лінію Львівської області за номером 112 або заповнюйте анкету: https://griml.com/Zwq9c

Номер телефону волонтерської спільноти медико-психологічної допомоги: 068 003 4014.