Головна Листи «Мавка», «Чугайстер» і «Повітруля»: за фінансової підтримки Львівської ОВА зняли вже три...

«Мавка», «Чугайстер» і «Повітруля»: за фінансової підтримки Львівської ОВА зняли вже три мультики про героїв давньоукраїнської міфології

124
0

Про це Ірина Гаривлюк та Назар Савко розповіли в ефірі ТРК «Перший Західний».

У лютому цього року у Львівській ОВА затвердили Комплексну програму посилення державотворчої та консолідаційної ролі української мови у Львівській області на 2023 – 2026 роки.

Програма передбачає перелік культурних, освітніх, наукових, науково-практичних та просвітньо-інформаційних заходів, спрямованих на зміцнення української мови у статусі державної та її утвердження в усіх сферах суспільного життя українців як основи єдиного культурного простору нашої Батьківщини.

Вже цього року у межах програми стартував проєкт «Духи легенд», який передбачає підготовку п’яти музичних мультфільмів, у яких в яскравому сучасному форматі знайомлять дітей із персонажами давньоукраїнської міфології.

Таким чином, завдяки фінансовій підтримці Львівської ОВА у межах Комплексної програми посилення державотворчої та консолідаційної ролі української мови у Львівській області, творча студія Savko Studio підготувала вже три мультики, які набули популярності серед українських глядачів, – «Мавка», «Чугайстер» і «Повітруля».

На реалізацію проєкту з обласного бюджету скерували 200 тисяч гривень.

Ідея проєкту запропонували у департамент з питань культури, національностей та релігій ЛОВА, а реалізували – у творчій співпраці з відомим українським співаком, композитором, керівником «Savko Studio» Назаром Савком.

Про популяризацію української мови, креативні та цікаві методи її поширення, про створення якісного українськомовного контенту директорка департаменту з питань культури, національностей та релігій обласної військової адміністрації Ірина Гаврилюк та Назар Савко розповіли в ефірі телеканалу «Перший Західний».