Головна Листи Мобільна лазня для воїнів, тренінги для ВПО, переможці міжнародних конкурсів: із головного...

Мобільна лазня для воїнів, тренінги для ВПО, переможці міжнародних конкурсів: із головного за добу

76
0

Начальник Львівської ОВА Максим Козицький розповів про головні події, якими «жила» Львівщина минулу добу.

Як він зазначив доба в області минула без повітряних тривог. Очільник області подякував захисникам і захисницям.

Окрім цього, у Бориславі церква Покрови Пресвятої Богородиці офіційно вийшла зі складу УПЦ (мп) та перейшла до ПЦУ. Цими вихідними у храмі провели перші богослужіння.

На Стрийщині у Гніздичеві для понад 50 ВПО провели тренінг «Щит захисту». Психосоціальну підтримку надали представники Данської ради у справах біженців за підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID (BHA) у співпраці з Консультативно-координаційним центром Стрийщини (ККЦ).

На ІІІ Міжнародному інструментальному конкурсі «Краківська симфонія» учениця Трускавецької школи мистецтв імені Романа Савицького Анастасія Нечипор перемогла в номінації «Інструментальна музика» у своїй віковій категорії. Пишаємось!

У селі Поршна Львівського району виготовили мобільну лазню-пральню для військових 103-тя окрема бригада територіальної оборони Збройних Сил України.

Добромильська, Ралівська, Стрілківська та Старосамбірська громади стали учасниками проєкту «Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад». Його мета – сприяти підвищенню стійкості громад. Проєкт впроваджує Західноукраїнський ресурсний центр та фінансує Посольство Канади в Україні в межах конкурсу, який оголосила Міжнародна організація з міграції. Впровадження проєкту передбачає декілька етапів. За підсумками найкращі учасники отримають комп’ютерне обладнання та в майбутньому матимуть змогу помірятись силами в мікрогрантовій програмі.