Головна Листи На Львівщині погодили закупівлю ще трьох квартир для дітей-сиріт та дітей без...

На Львівщині погодили закупівлю ще трьох квартир для дітей-сиріт та дітей без батьківського піклування

69
0

Таке рішення ухвалили під час засідання регіональної комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей без батьківського піклування та осіб з їх числа у Львівській області.

Члени комісії погодили пропозиції, які надали Дрогобицька та Золочівська міські ради, а також Добросинсько-Магерівська сільська рада.

Йдеться про однокімнатні квартири, загальною вартістю 2 млн 483 тисячі гривень. Житло будуть співфінансувати з обласного бюджету та коштом територіальних громад.

«В області діє Регіональна програма забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа. На 2023 рік на реалізацію програми передбачили 9 мільйонів гривень. Усі квартири, які ми врешті погоджуємо на засіданнях, обов’язково особисто оглядають члени комісії за участі керівників громад, які подали заявки, адже ми дбаємо за комфортне проживання дітей. Хорошим прикладом є пропозиція від Дрогобицької міської ради. Житло дійсно якісне, тож кошти будуть використані правильно!», – зауважив заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко.

Отож, члени комісії особисто оглянули житла, щоб оцінити їх технічний стан.

«Усі квартири мають хороший технічний та санітарний стан, тобто будуть комфортними для проживання дітей. Таким чином ми ухвалили остаточне рішення, щоб закупити житло вказаним категоріям дітей», – повідомив начальник Служби у справах дітей Володимир Лис.

Станом на зараз на Львівщині уже закупили 5 квартир для вказаних категорій дітей, загальною вартістю 2 мільйони 94 тисячі гривень. Ще 3 житлових об’єкти погодили під час сьогоднішнього засідання.

Нагадаємо, за клопотанням начальника Львівської ОВА Максима Козицького, до Постанови №590 Кабміну внесли зміни, які дозволили у воєнний час фінансувати придбання житла дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.