Головна Листи На Львівщині презентували інформаційний продукт «Навігатор ветерана»

На Львівщині презентували інформаційний продукт «Навігатор ветерана»

19
0

Сьогодні, 19 червня, на Львівщині презентували новий інформаційний продукт «Навігатор ветерана», який допомагатиме маршрутизувати ветерана по надавачам послуг (соціальних, медичних, оформлення статусів тощо) у громаді. Він складається з постеру, який забезпечує ветерана базовою інформацією про те, де саме можна отримати ті чи інші послуги, а також довідника, який деталізує способи отримання цих послуг.

«Завдяки такому продукту всього за кілька «кліків» наші воїни та ветерани зможуть отримати всю актуальну інформацію про соціальні та медичні послуги й оформлення статусів.

Ветерани – це дуже ціннісна спільнота. Наш обовʼязок – допомогти їм якнайшвидше адаптуватися після повернення з війни і знайти себе у тих галузях, де вони будуть активними учасниками життя громад», – зазначив під час презентації «Навігатора ветерана» начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Правовий навігатор створено командою правозахисного центру для військовослужбовців «Принцип» за підтримки фонду «Партнерство за сильну Україну».

«Сервіс міститиме матеріали, які розроблені на основі попередньої аналітики та вивчення досвіду громад. Сервісний навігатор існуватиме у вигляді постерів із загальною інформацією та QR кодом на довідник з детальнішою інформацією. Навігатори поділяються відповідно до типів громад: сільські та селищні громади, міські, старостинські округи, обласні центри», – розповіли розробники «Навігатора ветерана».

Скористатися сервісом можна за ПОСИЛАННЯМ.