Головна Листи На Львівщині провели екозаняття про те, чому важливо сортувати відходи

На Львівщині провели екозаняття про те, чому важливо сортувати відходи

83
0

Захід ініціювали з метою належного формування екологічного виховання та поглиблення знань у дітей щодо відповідального поводження з побутовими відходами.

Нещодавно представники департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації і ЛКП «Зелене місто» відвідали Яворівський національний природний парк.

Екологи під час екозаняття для учнів 8-10 класів місцевих навчальних закладів, ознайомили всіх присутніх з типами відходів, тривалістю їх розкладу та з особливостями їх переробки у матеріал, який можна використовувати повторно.

«Станом на сьогодні проблема відходів є важливою і актуальною, оскільки у світі продукується сміття більшість з якого підлягає вторинній переробці, за умови вчасного сортування. Завдяки вторинній переробці можна вирішити проблеми обмеженості ресурсів, знизити вартість готової продукції за рахунок використання більш дешевої сировини та зменшити забруднення навколишнього середовища», – зазначив т.в.о. начальника відділу регулювання природокористування та погоджувальної діяльності Дмитро Козлінський.