Головна Листи На Львівщині рекомендують створювати торговельні пункти продажу ялинок у спеціально визначених місцях

На Львівщині рекомендують створювати торговельні пункти продажу ялинок у спеціально визначених місцях

107
0

Заходи реалізують з метою збереження хвойних насаджень у лісових масивах області в передноворічний період.

В області триває операція «Новорічна ялинка – 2023» в межах якої природоохоронці проводять патрулювання, а громадян, які незаконно вирубуватимуть або торгуватимуть ялинками, притягуватимуть до адміністративної чи кримінальної відповідальності у встановленому законом порядку.

Також, з метою збереження хвойних насаджень у лісових масивах області в передноворічний період 2023 року та впорядкування централізованої реалізації новорічних ялинок постійним лісокористувачам та районним військовим адміністраціям розпорядженням голови Львівської ОВА Максима Козицького рекомендовано утворити торговельні пункти у спеціально визначених місцях біля садиб лісництв, розсадників, вздовж автошляхів області, на ринках сіл, селищ та міст для реалізації новорічних ялинок.

Заготівля ялинок здійснюють лісівники на спеціально вирощених для цієї мети плантаціях, а також з дерев, які підлягають вирубці при проведенні рубок формування та оздоровлення лісів.

Наголошуємо, вибираючи ялинку на ринках області звертайте увагу на обов’язкове її маркування пластиковими бирками або самоклеючими стрічками зі штрих-кодом.

З текстом розпорядження голови Львівської ОВА щодо реалізації ялинок та охорони хвойних насаджень можна ознайомитися за посиланням.