Головна Листи На Львівщині стартує опалювальний сезон

На Львівщині стартує опалювальний сезон

61
0

Зважаючи на зниження температури повітря, очільник області підписав сьогодні відповідне рекомендаційне розпорядження.

Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

«Щоб підготуватись до цього опалювального сезону, в області виконали підготовчі роботи, зокрема замінили котли, створили запаси вугілля та деревини, підготували до експлуатації в зимовий період багатоквартирні житлові будинки, котельні і теплові мережі. Зауважу, що рішення про початок опалювального сезону ухвалюють органи місцевого самоврядування, опираючись на середньодобову температуру повітря. Вона повинна не перевищувати +8°С упродовж трьох діб», – зазначив очільник Львівщини.

Він додав, що відповідне рішення про початок опалювального сезону уже прийняли Львівська, Жовківська, Куликівська, Пустомитівська, Трускавецька, Східницька, Великомостівська, Лопатинська, Добротвірська, Сокальська, Гніздичівська, Жидачівська, Журавненська, Козівська, Миколаївська, Моршинська, Сколівська, Стрийська, Бісковицька, Ралівська, Хирівська, Рудківська, Івано-Франківська, Мостиська, Судововишнянська та Яворівська громади.

«Теплопостачальні організації подають тепло до будинків. Якщо тепло відсутнє, слід звернутись до балансоутримувача будинку», – резюмував Максим Козицький.