Головна Листи На Львівщині триває реконструкція зовнішньої мережі напірної каналізації в селі Давидів

На Львівщині триває реконструкція зовнішньої мережі напірної каналізації в селі Давидів

132
0

Роботи розпочали у 2020 році. Загальна кошторисна вартість будівництва становить 18,4 млн гривень.

У селі Давидів завершуються роботи в межах проєкту реконструкції зовнішньої мережі напірної каналізації. Ділянка від каналізаційно-насосної станції 1, що на вул. Незалежності, до КНС-2 (очисні) на вул. С. Бандери в с. Давидів Львівського району.

Проєкт реалізують для відновлення застарілої каналізації. На об’єкті триває встановлення двох каналізаційних колодязі діаметром 1,5 м, заміна чавунних труб на мережу із двошарових пластикових зі структурованими стінками труб більшого діаметру. Трубопровід завдовжки 5,4 кілометри, довжина траси напірної каналізації 2,7 кілометри, пропускна здатність напірної каналізації 288,3 м.куб/добу.

Загальна кошторисна вартість будівництва становить 18,4 млн гривень. Планують завершити роботи до кінця 2023 року. На це з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища скерували 6 млн 850 тисяч гривень, ще 2 млн 929 тисяч – кошти місцевого бюджету.

Станом на сьогодні будівельна готовність об’єкту становить 91%. Тобто уже проклали 2,47 км напірної каналізації, 4,9 км трубопроводів з поліетиленових труб, встановили каналізаційні колодязі.

«Цей проєкт є частиною комплексу робіт з очищення стічних вод в селі Давидові, що забезпечить зменшення забруднення річок басейну Дністра. Паралельно за кошти обласного екологічного фонду та місцевого бюджету проводиться реконструкція очисних споруд Давидова. А без наявної каналізаційної мережі очисні споруди працювати не будуть.  Результатом реалізації проєкту з реконструкції мережі напірної каналізації буде забезпечення надійного відведення стічних вод та їх подальша очистка на очисних спорудах. До каналізаційної системи будуть під’єднані громадські, житлові, сільськогосподарські та виробничі об’єкти. Понад 5000 мешканців села Давидів отримають можливість користуватися централізованим водовідведенням», – зазначила т.в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів Оксана Війтик.