Головна Листи На Львівщині зменшується кількість місць у Covid-лікарнях

На Львівщині зменшується кількість місць у Covid-лікарнях

340
0

Ситуація із коронавірусом на Львівщині залишається стабільно складною. За підсумком вихідних в області зросла наповненість ліжкомісць.

Зараз в області є госпіталізованими 1403 пацієнти, лікарні першої хвилі заповнені на 90%, другої – від 20% до 30%. Загальний відсоток наповненості лікарень становить 53%. Таким чином Львівщина за рішенням Центральної комісії ТЕБ і НС перебуває у помаранчевій зоні

Про це йшлося сьогодні під час брифінгу щодо епідситуації на Львівщині.

«Самбір є в так званій червоній зоні, за 14 днів відповідні рішення державна комісія ТЕБ і НС переглядатиме. Триває планова робота над проведенням тестувань, черги великої нема, зараз є лише 130 незроблених тестувань. За вихідні із 700 ПЛР тестів зробили 90%. Львівщина уже не лідирує за кількістю нововиявлених хворих. Ми перебуваємо десь на 5- 6 місці. Це добре, враховуючи заповненість ліжок. Однак варто дотримуватись карантинних заходів», – наголосив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

За його словами переважна більшість важкохворих пацієнтів у лікарнях області це люди із супутніми захворюваннями віком від 50 років, тож закликав ретельніше ставитись до свого здоров’я людям зі зниженим імунітетом.

«Із настанням похолодання та відкриттям навчальних закладів може бути друга хвилю Covid-19, тому дуже важливо зберігати дотримання карантинних норм та особистої безпеки, – акцентував Іван Собко.

Прес-служба ЛОДА