Головна Листи На Самбірщині під час сортування картоплі виявили застарілий боєприпас

На Самбірщині під час сортування картоплі виявили застарілий боєприпас

76
0

Рятувальники нагадують: у разі виявлення боєприпасів або речей, за зовнішніми ознаками схожих на боєприпаси, необхідно негайно повідомити про знахідку Службу порятунку «101».

22 березня о 11:15 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що в с. Чуква на вул. Виробнича, 23 Самбірського району під час проведення сортування картоплі у виробничому цеху підприємства виявили предмет ззовні схожий на застарілий боєприпас.

На місце події направили оперативну групу Самбірського районного управління, працівники якої ідентифікували боєприпас, як ручну гранату Ф-1 часів II Світової війни.

Цього ж дня о 17:23 піротехнічна група 2-го Спеціального центру швидкого реагування ДСНС України застарілий вилучила та знищила у встановленому порядку боєприпас.

Головне управління ДСНС України у Львівській області нагадує: у разі виявлення боєприпасів або речей, за зовнішніми ознаками схожих на боєприпаси, необхідно негайно повідомити про знахідку Службу порятунку «101».

«Пам’ятайте: правильно і безпечно знешкодити вибухонебезпечні предмети здатні лише досвідчені фахівці. Ні в якому разі не намагайтеся робити це самі, адже це може призвести до трагічних наслідків», – наголошують рятувальники.