Головна Листи На Яворівщині ВПО отримали гуманітарну допомогу від Норвезької ради у справах біженців

На Яворівщині ВПО отримали гуманітарну допомогу від Норвезької ради у справах біженців

151
0

25 січня Норвезька рада у справах біженців передала безкоштовну допомогу внутрішньо переміщеним особам, які проживають у Яворівському районі.

Зокрема, 30 сімей з числа багатодітних та особи з інвалідності I-II групи отримали розкладні ліжка, матраци, ковдри, простирадла, подушки, рушники. Крім цього, охочі отримали ще консультацію юриста від благодійної організації. Передача допомоги відбулася у консультативно-координаційному центрі Яворівщини.

Станом на сьогодні у цьому ККЦ вже 1350 людей скористалися безкоштовною допомогою.

Перший заступник начальника Яворівської районної військової адміністрації Володимир Дзюнька поспілкувався з представниками міжнародної організації та подякував за їх підтримку для українців.

«Це лиш початок нашої співпраці. Не зупиняємось, а продовжуємо підтримувати тих, хто цього зараз потребує. Разом переможемо», – зазначив Володимир Дзюнька.

Нагадаємо, за ініціативи Львівської ОВА при кожній районній адміністрації на Львівщині відкрито консультативно-координаційні центри для ВПО та усіх людей, які потребують допомоги.

На Яворівщині консультативно-координаційний центр для ВПО працює з понеділка по п’ятницю з 09.00-17.00 Центр розташований у «Будинку воїна» в центрі міста Яворів, на вулиці Шашкевича, 1А. Контактний номер телефону: 097-58-53-381, Алла Анатоліївна.

Яворівська РВА