Головна Листи На Жовківщині є хороші водії автобусів

На Жовківщині є хороші водії автобусів

475
0

Село Забір’я розташоване обабіч від траси. Основним транспортним сполученням із районним та обласним центрами є маршрутка «Львів-Забір’я» ТзОВ «Автосвіт». Неможливо переоцінити те, наскільки важливим є громадський транспорт для сучасного українського села. Щодня хтось із забірчан добирається на роботу чи на ринок, школярі-старшокласники їдуть на заняття в ЗОШ І-ІІІ ступенів у Гійче, щотижня їдуть на навчання та повертаються додому студенти. І більшість з них користується маршруткою.

З травня 2013 року на маршруті «Львів-Забір’я» працюють водії ТзОВ «Автосвіт» Володимир Богданович Війтович та Іван Олексійович Нижник. За цей час вони показали себе як професійні, охайні, ввічливі та уважні до пасажирів водії. Щодня вони від самого ранку до пізнього вечора долають далекий та нелегкий шлях, але їхня привітність та доброзичливість незмінна.

Буває, що селяни везуть на ринок або студенти їдуть на навчання із важкими сумками. Не один раз пан Володимир та пан Іван допомагали занести у багажне від-ділення пакети й сумки, зупиняли десь у селі за проханням чи навіть чекали, коли хтось добігав. Бувало й таке, що хтось міг що-небудь забути чи загубити в маршрутці – водії не раз передавали знайдені речі їхнім власникам. За цей час Володимир Війтович та Іван Нижник стали для селян хорошими знайомими, які розуміють їхні потреби та йдуть назустріч.

Учні 10-11 класів їздять маршруткою «Львів-Забір’я» безкоштовно в школу до села Гійче. Старші люди та мами з маленькими дітьми під’їжджають маршруткою з іншого кінця села в амбулаторію. Пан Володимир та пан Іван завжди уважні до своїх пасажирів.

Сьогодні чимало розмов про те, як потрібно будувати Україну. Дехто покладає надії на політиків, але нам варто самим стати будівниками нової держави. Необхідно бути європейцями та патріотами, покращувати своє життя вже сьогодні. Прикладом такої громадської відповідальності є водії Володимир Богданович Війтович та Іван Олексійович Нижник.  Під час роботи на маршруті «Львів-Забір’я» вони зарекомендували себе як доброзичливі, охайні та професійні водії, а салон їхньої маршрутки завжди чистий.

Від усіх жителів села Забір’я висловлюю подяку водіям ТзОВ «Автосвіт» Володимиру Богдановичу Війтовичу та Івану Олексійовичу Нижнику за відповідальне ставлення до своєї нелегкої роботи, за повагу та уважність до пасажирів, за людську щирість та доброту!

Галина Копровська.