Головна Листи Начальник Львівської ОВА привітав фермерів області з нагоди професійного свята

Начальник Львівської ОВА привітав фермерів області з нагоди професійного свята

132
0

Сьогодні своє професійне свято відзначають також фермери. З цієї нагоди начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький привітав усіх, хто забезпечує продовольчу безпеку нашої країни.

“На Львівщині функціонують 1288 сільськогосподарських підприємств. У нас є 46 підприємств, які займаються переробкою овочів та плодів, 40 підприємств із виробництва м‘яса. 34 спеціалізуються на виробництві м‘ясних продуктів. 33 підприємства переробляють молоко”, – повідомив очільник області.

Він додав, що Львівщина – єдина область України, яка затвердила регіональну Програму підтримки місцевих сільгоспвиробників. Обсяг фінансування Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки під час дії воєнного стану ми збільшили на 25% – до 26,5 мільйонів гривень.

“Дякую усім причетним до галузі. За те, що збільшуєте виробництво сільськогосподарської продукції, поголів’я тварин, залучаєте нові посівні площі. Ваш фронт – продовольча безпека країни. І ви тримаєте стрій”, – зазначив Максим Козицький.