Головна Листи Область постійно працює над тим, щоб медзаклади були забезпечені точками доступу до...

Область постійно працює над тим, щоб медзаклади були забезпечені точками доступу до кисню

159
0

Епідситуація на Львівщині погіршується, зростає кількість нових хворих, а також пацієнтів зі складним перебігом захворювання. Одним із пріоритетних завдань залишається забезпечення ліжкомісць, обладнаних точками доступу до кисню, в медзакладах області.

Про це повідомили у ЛОДА.

«Є чітке розуміння, що всі пацієнти, які поступають з важкими пневмоніями та пневмоніями середньої тяжкості є кисневозалежними. Ми це розуміли від початку карантину, відтак одразу працювали над тим, щоб максимально забезпечити ліжковий фонд киснем. Станом на кінець жовтня у порівнянні з початком пандемії кількість точок кисню зросла на 948 одиниць. Але ця цифра все одно не є достатньою. Тому ми зараз освоюємо державну субвенцію, що надійшла минулого тижня, облаштовуючи додаткові ліжка киснем», – розповів директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

Так для забезпечення точками доступу до кисню, Львівська область минулого тижня згідно з Постановою Кабміну отримала субвенцію на кисень. Кошти в сумі 50,9 млн грн вже спрямовані на території в медзаклади. Це дозволить в максимально стислі терміни забезпечити ліжковий фонд точками доступу до кисню на рівні 80%.

Нагадаємо, що станом на сьогодні заповненість лікарняної мережі області становить 58,5 % Найбільш завантаженими є Львівська обласна інфекційна лікарня – 181 пацієнт, Центр легеневого здоров’я – 171, Лікарня швидкої допомоги – 246, 8-а міська клінічна лікарня – 115 пацієнтів», – зазначив Орест Чемерис.

В розрізі районів: Стрийська міська лікарня – 125 пацієнтів, Стебницька міська лікарня – 115 пацієнтів.

На ранок в 139 осіб знаходиться в реанімаційних відділеннях, 36 на апаратах ШВЛ.

Юлія Савостейко