Головна Листи Очищення доріг та евакуація ВПО: головне за добу на Львівщині

Очищення доріг та евакуація ВПО: головне за добу на Львівщині

62
0

Упродовж 5 лютого та ночі 6 лютого загроз повітряно-ракетних ударів у Львівській області не виникало.

Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький. За його словами, евакуаційними потягами на Львівщину прибули ще 52 вимушені переселенці. До Перемишля з нашої області чотирма потягами вирушили 1192 особи.

У межах проєкту «Мери за економічне зростання», який реалізовує ПРООН у партнерстві з Європейським Союзом, Новороздільська ТГ Стрийського району отримала генератор та теплі ковдри для Пунктів Незламності.

Юний артист і гордість Львівщини Юрій Напора виступив перед парафією церкви Успіння Пресвятої Богородиці у селі Страдч Яворівського району. Парафіяни та настоятель храму пожертвували 50 тисяч гривень, які скерують на купівлю БТР для 103 бригади ТРО. Нагадаю, раніше 8-річний Юрчик за три місяці під час гастролей населеними пунктами Львівщини зібрав своїми концертами мільйон гривень на ЗСУ.

Якщо ви плануєте перетинати кордон в одному із пунктів пропуску на території Львівської області, врахуйте, що через вимкнення електроенергії та негоду, електронні системи контрольних служб у пунктах пропуску можуть працювати нестабільно – закладіть додатковий час.

Вночі для очищення доріг державного та місцевого значення на Львівщині задіяли 119 одиниць спецтехніки. Станом на зараз організації, відповідальні за експлуатаційне утримання доріг області, продовжують очистку шляхів. Якщо ви маєте інформацію про нерозчищені дороги державного та місцевого значення у нашій області, телефонуйте на Гарячу лінію Львівської ОВА: 112.