Головна Листи Оновлено: через ракетний ворожий удар на Золочівщині загинули п’ять людей (фото)

Оновлено: через ракетний ворожий удар на Золочівщині загинули п’ять людей (фото)

64
0

Повітряну тривогу цієї ночі оголосили по всій Україні. На Львівщині вона тривала близько 4 годин.

Армія окупантів випустила безліч ракет майже по всій території України. Найбільше постраждала Харківщина та Київщина. У нашу область також вдарила ворожа російська ракета.

«Жителі Львівщини, упродовж чотирьох годин цієї ночі тривала повітряна тривога. На жаль, є важкі наслідки у різних областях нашої держави. На Львівщині – також. У Золочівському районі ворожа ракета впала у житловій зоні. Почалася пожежа. Її уже загасили», – повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

На цей момент відомо про чотирьох загиблих. Це четверо дорослих людей. Двоє чоловіків та двоє жінок. В момент падіння ракети вони перебували у себе вдома. Завали ще розбирають. Під ними можуть бути інші люди.

Оновлено на 9:30 год. Кількість загиблих внаслідок падіння ракети у Золочівському районі зросла до п‘яти. Під завалами виявили тіло ще одного чоловіка – 1963 року народження. 

Пожежа знищила три житлові будинки. Три автомобілі, гараж і кілька господарських будівель.

«Вічна пам‘ять тим, кого цієї ночі ми втратили назавжди. Це дуже боляче. Співчуття рідним загиблих. Я просив і продовжую просити: не ігноруйте повітряну тривогу!», – наголосив очільник Львівщини.

Відео наслідків падіння ворожої ракети у Золочівському районі дивіться за посиланням