Головна Листи Відпочинок у «Лімпопо»

Відпочинок у «Лімпопо»

399
0

Приходу літа найбільше радіють дітлахи. Це ж — купання, ігри на свіжому повітрі, пікнік у лісі, а найголовніше, безтурботні канікули, за період яких хочеться якомога більше встигнути. Отож батькам доводиться придумувати для дітей щоразу інший цікавий відпочинок.

Сповна використати вільний час влітку зуміли учні 4-х класів Магерівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Під умілим керівництвом Лесі Шокало, мами четвертокласника Віктора, діти відвідали Меденицький зоопарк «Лімпопо».

«Лімпопо» – це перший і на сьогодні єдиний зоопарк у Львівській області. У ньому проживає більше 300 тварин, що представляють сотні різних видів світової фауни. Територія зоопарку складає близько трьох гектарів. Відвідувачі мають змогу побачити багато різних звірів і птахів. Зустрічають гостей білі тигри, які відразу ж викликають захоплення не лише у дітей, а й у дорослих. Спокійні, лише зрідка поглядають на оточуючих. Недарма лева називають царем звірів. Школярі мали можливість особисто у цьому переконатися. Меденицький лев на ім’я Цезар поважно походжав по клітці, ніби справжній господар зоопарку. Натомість його супутниця всяко старалася йому догоджати — лестилася та вилася навколо нього. Побачивши відвідувачів, ведмеді неначе хотіли показати усі свої навички. Вони бігали, стрибали, демонстрували трюки на колесі. Надзвичайно раділи дітям мавпочки. Їх тут багато видів. Вони привітні та дуже активні. Натомість, щоб побачити бодай якийсь рух величезних черепах, потрібно було відносно довгий час простояти біля них. З особливою обережністю учні проходили повз клітку з вовком. Його суворий погляд змушував бути настороженим. Зате поні наче всміхались малим відвідувачам. Дітям дуже сподобались свійські тварини — кролики, морські свинки, баранці. Раділи їхньому приходу кози, які вистрибували на паркан і чемно їли травичку з рук дітей. А скільки у зоопарку птахів! Є і звичайні індики, качки, а також папуги різних видів — маленькі і великі, сині, жовті, зелені, червоні. Своєю неперевершеною красою чарують фазани. Їхнє кольорове пір’я змушує захоплюватись кожного. Іще безліч інших звірів та птахів збирали біля себе юрбу дітлахів. Їхні щирі захоплення адресувались кожній тварині.

Коли вже досхочу пороздивлялися тварин, екскурсія продовжилась у Львові. Наступною зупинкою став усім відомий «Ашан». Ковзанка, 3-D мультфільми, ігри розважали дітлахів. Не оминули і «Макдональдс».

Дорогою додому усі ділилися враженнями від побаченого, обмінювались новими знаннями про тварин.

Учні та батьки щиро вдячні п. Лесі Шокало за цікаву екскурсію, яку вже не вперше організовано для дітей.

Уляна РОМАН.