Головна Листи Проєкт «Активні парки – локації здорової України»: Львівщина – третя в державі

Проєкт «Активні парки – локації здорової України»: Львівщина – третя в державі

8
0

Львівщина посіла третє місце з поміж 22 областей України та міста Києва.

Соціальний проєкт «Активні парки – локації здорової України» входить у загальнонаціональну програму Президента України. За підсумками наради щодо результатів проєкту за 2023 рік, Львівська область посіла третє місце з-поміж 22 областей України та міста Києва.

«Хочу привітати вас з вражаючими результатами за минулий рік. Ви перемогли у номінаціях «Кількість координаторів» та «Кількість залучених до проєкту українців». Я сподіваюсь, що це буде мотивацією для вас, аби у 2024 році посісти перше місце. Кабмін України вже затвердив субвенцію на 2024 рік, тож координатори проєкту зможуть втілити ще багато нових та цікавих ідей», – звернувся до учасників т.в.о. міністра молоді та спорту України Матвій Бідний.

Також Матвій Бідний запросив Львівщину доєднатися до проєкту з цифровізації – додатку «Активні парки», який зробить заняття більш різноманітними.

«Проєкт триватиме і цього року, тому незабаром усі активні громади Львівщини зможуть долучитися до його реалізації. Усі деталі згодом з’являться на сайті та у соціальних профілях управління молоді та спорту Львівської ОВА», – зауважив начальник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як.

Ще одним здобутком відзначилась Львівщина. Золочівська територіальна громада посіла І місце серед усіх територіальних громад України у Всеукраїнському конкурсі «Активні парки для всіх» за популяризацію рухової активності серед учнів закладів загальної середньої освіти.

«Я дуже дякую всім активним громадам. Більше ніж 80 тисяч людей віком від 2 і до 86 років відвідали понад 6 тисяч занять. Такий крутий результат – це зокрема велика заслуга координаторів проєкту у всіх громадах нашої області. Сьогодні для мене честь дякувати 11 найкращим з них. Окремо хочу відмітити пані Оксану Борух, адже завдяки її великій праці Золочівська територіальна громада посіла І місце у цьому проєкті серед усіх територіальних громад нашої держави!», – наголосив у своєму виступі очільник Львівської ОВА Максим Козицький.

Загалом до реалізації проєкту залучили 80 координаторів з 46 територіальних громадах області, які упродовж року, тричі на тиждень, проводили заняття з рухової активності. Розмір субвенції з державного бюджету для оплати роботи координаторів склав понад 4,6 млн. гривень, касові видатки виконання програми становлять 99,3%.

Серед успіхів нашої області в межах проєкту також те, що вперше в Україні  саме у Львові провели обласний форум координаторів, на якому представники територіальних громад та координатори отримали теоретичну та практичну інформацію щодо реалізації проєкту.

Під час реалізації проєкту на Львівщині:

  • задіяли 185 локацій;
  • провели понад 6000 занять із травня по грудень у 46 громадах;
  • залучили понад 88000 осіб до рухової активності віком від 2 до 86 років.

«Це проєкт, який допомагає залучити до активного способу життя усі верстви населення і робить фізичну активність доступною у найвіддаленіших куточках Львівщини. Усі координатори у 2023 році, і навіть ті, які працювали тимчасово, проявили активність та професійність. Проте сьогодні ми відзначаємо найкращих, тих, які були активними не лише на заняттях, а й у соціальних  мережах і виконали вимоги, які були передбачені проєктом, – розповів директор Всеукраїнського центру «Спорт для всіх» Андрій Ребрина.

Нагадаємо, що проєкт «Активні парки – локації здорової України» є важливим, оскільки допомагає підтримати фізичне здоров’я, а разом із тим і здоров’я ментальне. Люди різних вікових груп збираються разом, щоб бути активнішими та здоровішими.