7 лютого близько обіду у селищі Давидів, що в Львівському районі, сталася пожежа в котельні, прибудованій до двоповерхового житлового будинку. Будівля котельні, зведена з цегли і покрита металопрофілем, перебувала в безпосередній близькості до оселі.
Вогонь знищив дах приміщення на площі 2 кв. м та пошкодив зовнішнє утеплення основного будинку на площі 5 кв. м. Зафіксовані події свідчать про те, що швидка реакція рятувальників дозволила вберегти житлову будівлю від подальшого руйнування.
Команда з 29-ї Державної пожежної рятувальної частини міста Львова прибула на місце о 13:36, успішно локалізувала пожежу до 13:58, а вже о 14:09 повністю ліквідувала загорання.
Причини пожежі наразі з’ясовуються правоохоронними органами. Рятувальники наголошують на важливості дотримання правил пожежної безпеки і в разі загрози негайно звертатися за номером 101.