Головна Листи «SHELTER FEST»: на Львівщині розпочався фестиваль на підтримку ЗСУ

«SHELTER FEST»: на Львівщині розпочався фестиваль на підтримку ЗСУ

180
0

Організатори заходу – Благодійна організація «Українська Студентська Ліга» за підтримки Львівської обласної військової адміністрації та Львівської міської ради.

Привітав присутніх заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко.

«Ми – європейська, сильна нація нескорених. Сьогодні ми демонструємо цілому світу,  що таке віра в Бога, віра в Збройні сили України. Ми гірко сумуємо за кожною втратою  цивільного та військового. За кожне знищене, закатоване життя російського нелюда чекає розплата. На нашій стороні правда, адже ми ніколи ні на кого не нападали та свого дому ніколи нікому не віддамо. Ми – надзвичайно сильні, а сильні, бо єдині. У нас надзвичайні люди, які від малого до великого долучаються до перемоги. І я дякую всім небайдужим хто і сьогодні докладає зусиль, щоб акумулювати кожну додаткову гривню   для допомоги нашим військовим. Я впевнений, що дуже скоро ми будемо святкувати нашу велику перемогу над рашизмом, а сьогодні мусимо активно працювати, щоб її наблизити», – зазначив Іван Собко.

Головною локацією заходу став Парк ім. Івана Франка. Тут розмістили головну сцену, алею громадських організацій, алею брендів,  фудкорт, простір для дітей, лаунжі та місця для брендів, працюючих у сфері краси.

Назва заходу пов’язана з місією Львова та Львівщини прихистити тих, хто шукає захисту.  А головна ідея Shelter Festival полягає у тому, щоб створити комфортне місце для людей різних вікових категорій, де вони відчують атмосферу міста і почуватимуть себе у безпеці, де кожен знайде локацію до душі, отримає можливість хоча б на годину відволіктися, знайти однодумців і корисно провести час.

Shelter Festival – це також культурне укриття, оскільки на відвідувачів чекають лекції на актуальні теми медіаграмотності та психології. Ведучий події – Олег Пригода.

80% зібраних на фестивалі коштів скерують на гуманітарну допомогу для військових на фронті, а 20% зібраних коштів – для Центру підготовки операторів БПЛА «Крук».

Повний перелік локацій та детальнішу інформацію можна знайти у інстаграмі на сторінці заходу –  @shelter.fest