Головна Листи Шість автомобілів, генератори, маскувальні сітки, смаколики: колектив Галсільлісу спорядив десяту поїздку на...

Шість автомобілів, генератори, маскувальні сітки, смаколики: колектив Галсільлісу спорядив десяту поїздку на схід

73
0

Шість автомобілів, заповнених військовим спорядженням та продуктами вирушили сьогодні з Львівщини до військових підрозділів, які тримають оборону на Донеччині та Харківщині.

Від початку повномасштабного вторгнення працівники обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Галсільліс» відправили на передову вже 24 автомобілі для потреб ЗСУ. Як розповів в.о. директора ОКС ЛГП «Галсільліс» Іван Підгородецький, цього місяця вдалося зібрати для захисників: п’ять бойових автівок, один вантажний бус, два генератори. Крім того, везуть військовослужбовцям адресні передачі від родичів та друзів з Львівщини.

«Шість транспортних засобів веземо бійцям, які звернулися до нас за підтримкою. За два тижні перед виїздом ми телефонували у військові підрозділи, збирали усі потреби, відтак намагалися виконати замовлення кожного», – зазначив Іван Підгородецький.

Колектив Галсільлісу щомісяця відряджає на схід необхідні для військових речі. На зворотному шляху водії комунального підприємства забирають на причепи понівечені у боях автомобілі. Транспортні засоби ремонтують, відновлюють і повертають військовим на передову.