Головна Листи Терапія мандрами: для воїнів та їх рідних організували прогулянку середньовічним Львовом

Терапія мандрами: для воїнів та їх рідних організували прогулянку середньовічним Львовом

16
0

Усі мандрівки для захисників, захисниць та членів їх сімей є безкоштовними, оскільки їх фінансують в межах обласної цільової програми розвитку туризму та курортів.

У межах проєкту «Терапія мандрами» відбулася екскурсія мальовничими вуличками історичного центру Львова. Учасники мали можливість зануритися в багату історію та архітектурну велич міста, відчути його неповторну атмосферу та отримати заряд позитивних емоцій.

Екскурсія розпочалася з відвідування Меморіалу Героїв Небесної Сотні, де учасники вклонилися пам’яті загиблих за свободу України. Далі промандрували до величного Львівського оперного театру, де дізналися про його цікаві особливості та факти. Одним із сюрпризів програми стала екскурсія до статуї Свободи, яка насправді символізує ощадність, рільництво та промисловість.

Не оминули й величний Гарнізонний храм святих апостолів Петра і Павла. Наступною зупинкою стала Вірменська церква, де учасники помилувалися витонченим сакральним живописом та послухали зворушливу молитву «Богородице діво» вірменською мовою.

Під час екскурсії учасники також відкрили для себе історію винайдення першої гасової лампи у Львові. На завершення усі присутні насолодилися смачною львівською кавою та мали можливість поділитися своїми враженнями й емоціями.

«Заходи в межах проєкту «Тепапія мандрами» спрямовані на те, щоб допомогти нашим воїнам та їхнім рідним відновити сили та душевний спокій. Екскурсія стала чудовою можливістю познайомитися з багатою історією та культурною спадщиною Львова, відчути атмосферу цього мальовничого міста», – зазначає керівник управління туризму та курортів Тарас Лозинський.

Усі мандрівки для захисників, захисниць та членів їх сімей є безкоштовними, оскільки їх фінансують в межах обласної цільової програми розвитку туризму та курортів.

Слідкуйте за анонсами інших заходів у соцмережах управління туризму та курортів.