Головна Листи Тустань: історія співіснування людини та скелі: у Львові презентували унікальну книгу для...

Тустань: історія співіснування людини та скелі: у Львові презентували унікальну книгу для дітей

93
0

Учора, 23 липня,  у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Романа Іваничука  відбулась презентація книги-віммельбуха “Тустань: історія співіснування людини та скелі”, створеної у співпраці Видавництва Олександра Савчука та великої команди Тустані.

Слухачі дізнались про шлях створення книги, її приховані загадки, а також мали нагоду побачити репліки Середньовічної зброї та предметів побуту, що зображені у книзі.

Книга-віммельбух була розроблена спільно цілою командою фахівців. Роман Барабах, Софія Рябчук та Василь Рожко разом з багатьма колегами створили унікальну мальовану книгу-гру, що спонукає поринути у чарівні пригоди навколо вічних скель. Книжка-пошуківка призначена для дітей 5-12 років (і не тільки). Вона послідовно, епоха за епохою розповідає історію загадкових скель, на яких у Середньовіччі була збудована грандіозна Тустанська фортеця. Діти мандруватимуть сторінками від часів заснування фортеці і аж до сьогодення, допоможуть Білому Лицарю боронити бескид від темних намірів Злого Лицаря, і відважно стануть самі на захист одвічної Сили Скель.

«У книзі використані елементи пошукової гри, що заохочують дітей дізнатись більше про давнє минуле України. У виданні також є інтерактивні завдання, які можна розв’язувати в самій Тустані – тож книга стане ще й путівником для захоплюючої родинної мандрівки», – кажуть автори.

Нагадуємо, Тустань запрошує дітей та дорослих 3-6 серпня на Табір живої історії.

Уся інформація за посиланням: HTTPS://WWW.FACEBOOK.COM/TUSTAN.UA