Головна Листи Творчий неспокій Учителя

Творчий неспокій Учителя

275
0

Є учителі, зустріч із якими приносить особливу радість, задоволення. Поговорити з такою людиною — ніби води напитися з чистої криниці, станеш мудрішим, робишся інакшим. У них натхненні обличчя, що світяться внутрішнім промінням доброти та краси людської.

Саме такою цілеспрямованою, енергійною, вимогливою і водночас справедливою, людяною, щирою та безмежно закоханою у свою справу є Зоряна Володимирівна Боровець, учитель географії, методист, спеціаліст вищої категорії Глинського навчально–виховного комплексу «школа-садок».

За роки творчої педагогічної діяльності Зоряна Володимирівна стала учителем нового типу, здатного до саморозвитку і проектування власної особистості, учителем, який є майстром своєї справи. Внутрішня гармонія, життєдайна енергія, творчість – складові педагогічного таланту учителя. Неустанний пошук, постійний самоаналіз, критичний погляд на зроблене, гостре відчуття новизни стали запорукою її високого професіоналізму, допомогли стати однією з кращих учителів географії району, області. Її педагогічне кредо: «Бачити в кожній дитині особистість».

Зоряна Володимирівна – учитель за покликанням, кваліфікований фахівець, краєзнавець, турист, природолюб, еколог у душі, молода, відповідальна людина.
Уже багато років вона очолює райо-нну творчу групу учителів географії, створила персональний Інтернет–сайт, на якому розміщує  навчальні, методичні авторські розробки, власні напрацювання, що відображають інноваційний досвід її роботи. Учитель є автором та співавтором навчально–методичних посібників з географії рідного краю для учнів та учителів, довідників та путівників Жовківщини.

Є активним учасником в реалізації у школах інноваційних проектів: шкільних лідерів «Шкільна академія підприємництва» в рамках програми польської закордонної допомоги Міністерства закордонних справ Республіки Польщі, польсько-українського проекту «Ініціативна молодь 2. Інноваційні методи навчання підприємництва в українській системі освіти», спільного українсько–шведського проекту «Освіта для сталого розвитку в дії», спецкурсів «Медіа-грамотність» та « Основи споживчих знань».

Переможець обласного конкурсу педагогічної майстерності «Учитель року-2014». Досвідом своєї роботи ділиться на сторінках всеукраїнських фахових журналів, її досвід використовується у практичній діяльності учителями географії району та області.

«Із уроків Зоряни Володимирівни байдужим вийти неможливо», – каже її учениця Соломія Гудз, неодноразова призерка обласних та всеукраїнських олімпіад. Захопленість географією школярів зовсім невипадкова.  Головна передумова успіху її  уроку  –  відчути кожну дитину.

Учитель і учні – єдине ціле. Це продовження себе в дітях, задля передачі їм власних багатств душі, серця, розуму. Тому найвищою нагородою є те, що учні мріють продовжувати справу свого Вчителя.

З повагою, колеги, члени творчої групи учителів географії шкіл району.