Головна Листи У 48 громадах Львівщини запрацюють координатори програми «Активні парки»

У 48 громадах Львівщини запрацюють координатори програми «Активні парки»

73
0

У частині громад координатори вже приступили до роботи.

Цього літа у 48 громадах Львівщини мають запрацювати координатори національної програми Активні парки. Їх завдання — забезпечувати систематичні спортивні активності для мешканців громади у форматі відкритих тренувань, флешмобів, змагань чи будь-яких інших креативних форм оздоровчої рухової активності. У частині громад координатори вже приступили до роботи, а частина – зволікає з подачею необхідних документів. Про це повідомив керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як за підсумками наради з очільниками громад під головуванням начальника ОВА Максима Козицького.

«Робота координатора не вимагатиме додаткових витрат з боку громади — кошти на залучення такого фахівця, зокрема оплату роботи, передбачені безпосередньо програмою. Навіть більше, зі своєї сторони усіх регіональних координаторів ми забезпечили спортивним обладнанням, інвентарем та формою», — повідомив керівник управління молоді та спорту. 

За словами Романа Хім’яка, вже понад місяць фахівці  Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» комунікують з відповідальними за розвиток спорту у громадах, профільними заступниками та головами громад, роз’яснючи усі можливості, переваги й організаційні нюанси Програми. Наразі необхідні умови для початку співпраці виконали лише 27 громад.

«Невже іншим з числа тих, які обрали бути пілотними, нецікаво створити додаткові умови для розвитку спорту у громаді? Сподіваємось, що попри напружений графік і багато завдань наші колеги з органів місцевого самоврядування знайдуть час і натхнення покращити якість життя мешканців своєї громади. Адже у цьому й полягає основне завдання публічних службовців – створити умови для різностороннього розвитку мешканців громади», — зазначив очільник спорту Львівщини.