Головна Листи У Львові під час благодійного аукціону зібрали понад мільйон гривень на безпілотник...

У Львові під час благодійного аукціону зібрали понад мільйон гривень на безпілотник «Валькірія»

178
0

У неділю, 18 грудня у Львові відбувся благодійний захід WINтер Фест. Депутати Львівської обласної ради Захар Миляник та Наталія Галецька в рамках фесту організували благодійний аукціон та зібрали один мільйон 31 тисячу гривень на безпілотний авіаційний комплекс «Валькірія» для Збройних Сил України.

«Ми це зробили! Ми зібрали 1 мільйон 31 тисячу гривень на Валькірію», – написала на своїй сторінці Наталія Галецька та подякувала усім, хто долучився до проєкту.

Лотами аукціону стали здебільшого мистецькі роботи, в основі яких артефакти війни: уламки ракет, тубуси від снарядів та РПГ.  Свої роботи на аукціон представили близько трьох десятків художників, зокрема: Любомир Медвідь, Остап та Роксолана Патик, Уляна Нищук, Ігор Гавришкевич, Петро Сипняк, Орест Скоп, Олександр Крохмалюк, Мечислав Малавський та інші. Дерев’яну ікону «Янгол» із зображенням святого Михаїла, який скидає у пекло російського двоглавого орла, намалював та передав для благодійності іконописець Лев Скоп. Одним із найдорожчих лотів стала картина «Доброго вечора, ми з України», яку створила компанія «Stone by stone».

«Всі зібрані кошти ми передамо Благодійному фонду Сергія Притули, який став партнером заходу і закупить безпілотник та передасть одному з підрозділів ЗСУ з Львівщини. Щиро дякуємо всім митцям, учасникам аукціону, волонтерам. Також дякую генералам Залужному та Буданову, міністру Резнікову, народним депутатам, які долучилися до створення деяких наших лотів. Підготовка аукціону – це справді нелегка справа, але ми всі впоралися і зібрали на дуже необхідне нашим захисникам обладнання», – каже Захар Миляник.

Впродовж  WINтер Фесту також відбулися тренінги і дискусія, за участі волонтера та громадського діяча Сергія Притули, матроса ЗСУ та народного депутата Романа Лозинського, військового та адвоката Масі Найєма, парамедикині з Азовсталі, звільненої з російського полону Мар’яни Мамонової, психотерапевта і доктора медичних наук Олександра Фільца.