Головна Листи У Львові погасили поштову марку «ПТН ПНХ!»

У Львові погасили поштову марку «ПТН ПНХ!»

153
0

Частину коштів з придбання поштового випуску скерують на відбудову закладів освіти, які постраждали від дій окупанта.

Сьогодні, 24 лютого, «Укрпошта» вводить в обіг поштову марку «ПТН ПНХ!». Випуск та погашення присвятили року незламності українців, які щодня борються з російським окупантом. На марці зобразили одне з семи графіті всесвітньо відомого вуличного художника та політичного активіста Бенксі, яке він створив в Україні у 2022 році. Графіті з дзюдоїстом, відправленим в нокаут, художник намалював на стіні зруйнованого будинку у Бородянці Київської області.

«Під час повномасштабної війни «Укрпошта» започаткувала важливу ініціативу – випуск тематичних поштових марок. Сьогодні доєднався до погашення марки «ПТН ПНХ!». Ця марка демонструє перемогу нашої держави над значно більшим за розмірами ворогом, який прийшов сюди без жодних моральних цінностей та душі. Але йому ніколи не вдасться перемогти. Ми на своїй землі, з нами весь цивілізований світ. Перемога також буде за нами! – Наголосив заступник начальника Львівської ОВА Юрій Бучко.

Тираж поштової марки – 1 500 000 примірників або 250 тисяч маркових аркушів. Вартість одного аркуша – 180 гривень, з яких 42 гривні – благодійний внесок на відбудову навчальних закладів, які постраждали від атак росії.

«Окупанти зруйнували тисячі закладів освіти, сотні тисяч дітей змушені були покинути свої домівки і виїхати на Захід України або за кордон. Але ми вистояли і система освіти також. Хочу подякувати «Укрпошті» за таку ініціативу та за цей збір коштів на відновлення навчальних закладів. Бо освіта – це про наше майбутнє. Від того, як вона буде працювати, залежить те, якою Україна буде після війни. Відновимо все, що у нас забрали, створимо нове – Переможемо»! – Додав директор департаменту освіти і науки Львівської ОВА Олег Паска.

Придбати марку можна буде у відділеннях «Укрпошти» або в онлайн-магазинах. До марок також випустили конверт «Перший день», художній конверт, картку та тематичний світшот.