Головна Листи У Львові відбулася акція «Ангели Пам’яті» до Дня Героїв Небесної Сотні

У Львові відбулася акція «Ангели Пам’яті» до Дня Героїв Небесної Сотні

171
0

Учасники заходу розвішали паперових янголів на стенді з фотографіями Героїв та взяли участь у поминальній молитві.

20 лютого в Україні – День Героїв Небесної Сотні. Дев‘ять років тому у січні-лютому на Майдані у Києві, під час Революції Гідності, загинуло 105 людей.

Сьогодні на Меморіалі Героїв Небесної Сотні у Львові відбулася акція «Ангели Пам’яті», яка розпочалася з урочистого підняття прапора України та виконання Державного гімну. Опісля військові капелани провели поминальну молитву, а львівські школярі розвішали власноруч зроблених паперових янголів на стенді з фотографіями Героїв.

Серед учасників заходу – представники міської та обласної влади, ЗМІ, громадськості, родичі та близькі Героїв Небесної Сотні, військові, молодь. Від Львівської ОВА участь у заході взяли заступник начальника ОВА Іван Собко та заступниця директорки департаменту з питань культури, національностей та релігій Тетяна Плугатор.

«Герої Небесної Сотні були першими, хто пішов у бій. Росія досі не зупинилася, але її зупинить вільна, незалежна, сильна, демократична, об’єднана Україна. За ці дев’ять років ми говоримо вже про тисячі захисників і захисниць, які віддали своє життя за гідність й свободу, мир, спокій, за гідне майбутнє дітей наступних поколінь. Ми пам’ятаємо, шануємо та розуміємо, завдяки кому маємо свободу. Переможемо», –  наголосив Іван Собко.

Організатор заходу – Львівська міська рада.