Головна Листи Ура! Ура! Канікули. І сумувати ніколи!

Ура! Ура! Канікули. І сумувати ніколи!

241
0

Літо – пора довгоочікуваних канікул та відпочинку. Вже не перше  десятиліття  з першого червня розпочинає свою роботу табір відпочинку «Веселий Кіш» при Рава-Руському міському  Будинку творчості. Цьогоріч 70 дітей зібралося для активного і змістовного проведення часу.

Зберігаючи традиції попередніх років, у «Веселому Коші – 2016»  було сформовано 6 гуртів, обрано гурткових, кошового, назви, кричалки та пісні. Кожен день розпочинався з динамічної, музичної, веселої руханки, яка збадьорювала і остаточно будила наших дітей. Далі всіх об'єднувала організаційна збірка, після якої кожен гурт розходився у своїх справах. Щодня у «Веселому Коші-2016» проводились спільні заходи, де  діти демонстрували своє вміння, встановлювали свої спортивні рекорди, розкривали  свої таланти та творчі здібності.Також були організовані цікаві пізнавальні  екскурсії  по району. Запам’ятається екскурсія у с. Забір’я, де нас радо зустріли директор  школи Степан Баковський та  його вихованці. Вони познайомили з історією села, запросили до свого шкільного краєзнавчого  музею. Діти помолилися в капличці Божої Матері, напилися  цілющої води, походили  по басейні.

Багато приємних та незабутніх вражень залишила поїздка до м. Жовкви, а саме розповідь про місто, його історію та традиції, яку провів методист відділу освіти О. О.Боровець. Особливе задоволення отримали діти від відвідування басейну .

Ще багато цікавих, радісних хвилин принесло дітям перебування  у центрі відпочинку «Веселий Кіш-2016» — це і конкурсна програма «Будь здоровим!», година рекордів, подорож галявинами Країни казок, обирання  міс та містера «Веселого Коша», свято «Її величність – картопля», урочисте закриття. На закриття табору  прийшли батьки, голова міста Микола Зінько та секретар Володимир Кожушко, вони подякували  дітям за  цікавий, веселий концерт. Побажали гарного літа, мирного неба і з новими  силами прийти у свої школи.

Наш кореспондент.