Головна Листи Утилізація ламп, термометрів та батарейок на Львівщині: графік стоянки Екобуса в березні

Утилізація ламп, термометрів та батарейок на Львівщині: графік стоянки Екобуса в березні

60
0

Мобільні пункти збору безкоштовно беруть на утилізацію відпрацьовані лампи, термометри та батарейки.

У Львівській територіальній громаді продовжується діяльність мобільних пунктів для прийому відпрацьованих батарейок, ламп та ртутних термометрів.

Жителі Львівської громади можуть здавати небезпечні відходи протягом березня. Окрім того, організували додаткові стоянки Екобуса у м. Дубляни, с. Лисиничі, с. Зашків та с. Рясне – Руське

З розкладом зупинок Екобуса в межах територіальної громади Львова у березні 2024 року можна ознайомитися за посилання: http://surl.li/rcftz

«На території Львівської територіальної громади активно діють мобільні пункти для прийому небезпечних відходів. Ця ініціатива є важливим кроком у створенні екологічної та відповідальної спільноти. Жителі громади мають можливість здавати відпрацьовані батарейки, лампи та ртутні термометри протягом березня, враховуючи важливість правильної утилізації цих матеріалів» – зазначає т.в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОВА Оксана Війтик.

Важливо зазначити, що ДП «Боднарівка» прийом небезпечних відходів від жителів громади здійснює безкоштовно. Кожна людина може передати до перероблення та утилізації до 10 кілограм батарейок, 10 ламп, а також не більше 5 ртутних термометрів.

Лампочки та ртутні термометри слід передавати в непошкодженому стані та в упаковці виробника. У випадку відсутності такої упаковки рекомендується використовувати безпечну тару, таку як картон чи папір, для уникнення можливих пошкоджень.