Головна Листи Уже рік на Львівщині працює Західний регіональний центр Координаційного штабу з питань...

Уже рік на Львівщині працює Західний регіональний центр Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими: результати, контакти

17
0

За рік працівники центру опрацювали понад 3000 звернень від рідних воїнів, які перебувають у полоні або зникли безвісти.

Рівно рік тому у Львівській області запрацював Західний регіональний центр Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими. Про результати його роботи розповів очільник Львівщини Максим Козицький.

«За цей час працівники центру опрацювали понад 3000 звернень від рідних воїнів, які перебувають у полоні або зникли безвісти. Провели понад 1300 особистих і більше ніж 50 виїзних зустрічей, на які прийшли понад 5000 людей, щоб отримати відповіді на питання, які їх болять.

Спеціалісти центру також долучені до великої команди, завдяки титанічній праці якої ми отримуємо радісні звістки про повернення наших людей з полону.

Під їхньою опікою добровольці, резервісти, військовослужбовці, які зараз на війні, ветерани російсько-української війни, їхні сім’ї, родини загиблих захисників, безвісти зниклих та тих, хто в полоні. І не лише зі Львівщини, а й зі Закарпаття, Рівненщини, Волині, Івано-Франківщини, Тернопільщини», – зазначив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Він також поділився, що у центрі надають психологічну підтримку та юридичну допомогу родинам зниклих або полонених військовослужбовців. Крім того, фахівці центру працюють над тим, аби воїни, яких повернули додому, мали доступ до якісного лікування та реабілітації.

«Принагідно закликаю рідних наших захисників та захисниць, які зникли безвісти або перебувають у полоні, консультуватися лише у цьому регіональному центрі. Це єдиний офіційний центр у нашій області, який займається такими питаннями», – наголосив Максим Козицький.

Західний регіональний центр Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими функціонує на вулиці Коперника, 17 у Львові. З понеділка по п’ятницю, з 10:00 по 18:00.

Номер телефону: 0800300541 (від 09:00 до 16:00).

Для дзвінків з-за кордону: 0322295754.