Головна Листи В Куликові дерево заблокувало рух на дорозі Львів-Рава Руська

В Куликові дерево заблокувало рух на дорозі Львів-Рава Руська

80
0

Протягом доби чергування з 29-го на 30-е березня працівники місцевої пожежної команди сел. Куликів двічі залучались на ліквідації небезпечних подій.

Так, зокрема, о 20:47 29 березня рятувальники отримали повідомлення про пожежу в с. Віднів Львівського району на відкритій території. Горіла суха трава та чагарник на площі 1 000 кв.м.

О 21:37 працівники місцевої пожежної команди локалізували пожежу та о 21:51 ліквідували.

Також, вже вранці 30 березня, о 07:22 надійшло повідомлення про те, що в сел. Куликів Львівського району впало дерево на дорозі Львів-Рава Руська та частково перешкоджає руху транспорту. За допомогою спецінструменту працівники місцевої пожежної команди розрізали дерево, прибрали його та забезпечили безперешкодний проїзд на даній ділянці дороги.
Слід зазначити, що підрозділи місцевої пожежної охорони є запорукою забезпечення надійного захисту населення від надзвичайних ситуацій, особливо у сільській місцевості.

Діяльність таких підрозділів на території району є важливою допомогою професійним вогнеборцям під час ліквідації різного роду пожеж, адже це ефективне формування яке здатне ліквідувати надзвичайні ситуації різного характеру на початковому етапі її розвитку з мінімальними затратами.