Головна Листи В області представили нового начальника Львівського ОТЦК та СП

В області представили нового начальника Львівського ОТЦК та СП

152
0

Ним став полковник ЗСУ, учасник російсько-української війни, Герой України Денис Чаюк.

Денис Валентинович Чаюк народився 13 лютого 1982 року. Полковник Збройних Сил України, учасник російсько-української війни, заступник командира 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади. Герой України.

Виконував бойові завдання під час проведення антитерористичної операції та операції Об’єднаних Сил на Сході України. Брав участь у боях за Луганський аеропорт і м. Дебальцеве (нині Горлівського району) Донецької області.

Повномасштабну війну він зустрів на одному з полігонів Дніпропетровської області. Тоді ж дві ворожі ракети вибухнули безпосередньо неподалік від місця дислокації частини. 25 лютого подолавши понад 200 км, батальйонна тактична група під його командуванням закріпилася на північних околицях Мелітополя Запорізької області.

У березні 2022 року під час визволення с. Малинівка Пологівського району Запорізької області отримав поранення від ворожої гранати, з його ноги вилучили 18 осколків.

25 квітня 2022 року Президент України Володимир Зеленський повідомив про присвоєння Денису Чаюку звання Героя України.

«За особисту мужність та результативність у боях з окупантами, знищення техніки й живої сили ворога відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського Денису Чаюку присвоїли звання Героя України. Бажаю новому очільнику обласного ТЦК та СП і усій команді під його керівництвом плідної роботи для наближення нашої перемоги. Дякую за службу колишньому начальнику Львівського обласного ТЦК та СП Олександрові Тіщенку», – прокоментував у своїх соцмережах призначення Дениса Чаюка начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Нагадаємо, раніше Львівський ОТЦК та СП очолював Олександр Тіщенко. Однак 11 серпня Президент України доручив звільнити всіх керівників обласних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Таке рішення ухвалили на спеціальному засіданні РНБО.