Головна Листи В Замочку на Жовківщині відкрили дитячий майданчик

В Замочку на Жовківщині відкрили дитячий майданчик

378
0

Дитинство… Це найщасливіша пора нашого життя. Саме цьому ми покладаємо багато зусиль, щоб наші діти відчули увагу і турботу дорослих. А ще раділи кожному дню.

Дитячий сміх, веселий гомін та щасливі обличчя батьків. Усе це можна було побачити на урочистому відкритті дитячого майданчика у с. Замочку. Таке довгоочікуване свято для дітей відбулося цієї недільної днини.

На свято найменших замоч-ківців та їхніх батьків завітали депутат сільської ради з округу Мазурі Наталія Мішковська, до речі, вона й ініціаторка спорудження майданчика, війт села Марія Щигель, парафіяльний священнослужитель о.Ярослав Малиш із родиною та місцеві мешканці. Відразу після пере–різання символічної стрічки дівчатка та хлопчики вирушили випробовувати на міцність нові гойдалки, каруселі та гірку. Гра на такому майданчику даватиме силу, здоров’я, спритність, нарешті, це рух, що так необхідний сучасним дітям.

Затишна місцина тепер стала ще привабливішою завдяки дитячому сміху, який лунатиме впродовж дня. А щасливі батьки мають можливість спокійно спостерігати за тим, як бавляться їхні дітлахи, та бути спокійними за їх безпеку.

Варто додати, що до спорудження цієї краси долучилися і мешканці, найбільше жителі округу Мазурів, а сільрада виділила земельну ділянку. За добрим християнським звичаєм кожну справу освячують, так і тут чин посвяти здійснив о. Ярослав. На знак подяки за такий хороший і потрібний дарунок діти подарували усім незабутні веселощі. Була підготовлена ціла культурно-мистецька програма (організатор – завідувач бібліотеки-філії Марія Горлай). У виконанні місцевих маленьких артисток та артистів прозвучала низка пісень, цікавих виставкових номерів і змагань. Таких, як «Конкурс козаків», перетягування канату, переливання води, хто швидше почистить кукурудзу, мотання шнурка та ін.

Отож, хай лунає щасливий сміх, і ростуть на радість замочківські хлопчики та дівчатка.

Зоряна ГУМНИЦЬКА.