Головна Листи На Жовківщині діти-сироти отримали ключі від квартири

На Жовківщині діти-сироти отримали ключі від квартири

575
0

Сьогодні, 4 червня, власне помешкання отримав 19-річний Андрій Марко з Жовківського району. Ключі від квартири, вартістю 365 тисяч гривень, хлопцю-сироті передав заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод та голова Жовківської РДА Роман Черніховський.

Андрій Марко втратив батьків у 2014 році. Опікункою дитини стала тітка, яка у 2015-у зареєструвала його місцем проживання власну оселю. Проте свого житла Андрій не має ні у власності, ні в користуванні. Відповідно, від 16-и років, за поданням служби у справах дітей Жовківської РДА, хлопець перебував у черзі на забезпечення житлом у Куликівській селищній раді.

“Цьогоріч Андрій Марко завершує навчання у Львівському вищому професійному училищі комп’ютерних технологій та будівництва, за спеціальністю штукатур, маляр, лицювальник-плиточник. Він дружений і разом з дружиною виховують донечку. Тому власне помешкання молодій родині дуже потрібне. Це як ґрунт під ногами, на який родина може опертися. І це дуже важливо, що ми можемо допомогти таким молодим сім’ям і дітям, які цього особливо потребують”, – наголошує заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

Придбання житла для дітей-сиріт в області відбувається за кошти державної субвенції, відповідно до постанови КМУ від 15.11.2017 року № 877 (в редакції постанови КМУ від 26.06.2019 року № 316) “Порядок та умови надання у 2019 році з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа”.

Сповнений радістю від такої значимої в його житті події, щиро подякував всім, завдяки кому для нього зроблено цю добру справу. До кінця року на Жовківщині власне житло отримають до десяти осіб з числа дітей-сиріт.

Вручення ключів від квартири особі з числа дітей-сиріт

Вручення ключів від квартири особі з числа дітей-сиріт

Вручення ключів від квартири особі з числа дітей-сиріт