Головна Листи За 4400 доларів на благодійному аукціоні в Чикаго продали дві картини передані...

За 4400 доларів на благодійному аукціоні в Чикаго продали дві картини передані з Львівщини

126
0

У американському Чикаго відбувся благодійний аукціон, організований Українською медичною асоціацією Північної Америки, під час якого продали дві картини, передані зі Львівщини. Власниками мармурової картини “русский воєнний корабель…”, створеної каменярами фірми “Stone by stone” з Хоросно, стали лікарі Іван та Наталія Кухар з Бетендорфа, штат Айова. Подружжя віддало за лот 3,5 тис. доларів США.

Ще одну картину, авторства медика з 24-ї бригади Михайла Гавриліва за 900 доларів придбав Андрій Крук з Чикаго. Михайло Гаврилів творив цю роботу, захищаючи Україну на передовій. Зараз художник перебуває на реабілітації.

Благодійний аукціон відбувся у Чикаго в суботу, 3 грудня. Метою заходу був збір коштів для допомоги лікарням України. Організатор благодійного аукціону – Українське лікарське товариство Північної Америки, яке об’єднує українських лікарів США і Канади. Проєкт реалізується спільно з Українським лікарським товариством у Львові, голова товариства – депутат Львівської обласної ради Олег Дуда.

Президент Світової федерації українських лікарських товариств Андрій Базилевич повідомив, що зібрані з продажу мистецьких лотів 4,4 тис. доларів США будуть скеровані на придбання медичного обладнання для лікарень Львівщини, в яких проходять лікування та реабілітацію постраждалі від війни.

Голова Львівської обласної ради Ірина Гримак від усієї громади Львівщини подякувала Українській медичні асоціації Північної Америки за сприяння у проведенні аукціону та за підтримку України.