Головна Листи За допомогою опитування хочуть дізнатися думку львів’ян про оптимізацію транспортних потоків у...

За допомогою опитування хочуть дізнатися думку львів’ян про оптимізацію транспортних потоків у місті

273
0

Сьогодні стартує опитування мобільності (транспортної та пішої поведінки) в рамках розробки Плану сталої міської мобільності Львова та околиць. Отримані результати допоможуть оптимізувати транспортні потоки у місті та покращити роботу громадського транспорту. 

Вікова категорія 50+ дуже важлива для опитування

Опитування анонімне і здійснюється за допомогою онлайн-анкети. Вся отримана інформація буде використана для статистичного аналізу в узагальненому вигляді. Онлайн опитування буде тривати до 28 червня. Анкета призначена для усіх, кому 14 років і більше. Будь ласка, заповнюйте анкету, поширюйте серед друзів, знайомих, колег! Востаннє у Львові таке опитування проводилось осінню 2014 року.

Опитування можна пройти тут

Нагадаємо План сталої міської мобільності Львова розробляється в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» від Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ GmbH. До процесу залучені представники КП “Інститут міста”, КП “Інститут просторового розвитку”, КП “Львівавтодор”, КП “Львівелектротранс”, Департаменту житлового господарства та інфраструктури, Управління транспорту, Управління архітектури та урбаністики ЛМР, міжнародні експерти з Швейцарії та Німеччини.

Tetiana Prykhodko