Головна Листи За п’ять останніх років школа у В’язовій змінилася на краще

За п’ять останніх років школа у В’язовій змінилася на краще

242
0

Професійно і творчо

Буваючи в тому чи іншому населеному пункті нашого району, щоразу почерпуєш щось нове, цікаве як для себе, так і для читача.

Є на Жовківщині невеличке село В’язова, де проживає 704 жителі. Є тут і величний храм, і поштове відділення (до речі, яке обслуговує три населені пункти: В’язову, Замочок та Любелю), і Народний дім, і, звичайно, храм науки — школа.

Перше, що нас вразило, — це охайність навколишньої території.  Посаджений та облагороджений скверик біля навчального закладу, є лавочки для дітвори. Звичайно, весною це виглядає неймовірно, але і восени теж милує око. А ініціатива змін — директора школи Степана Михалевича. Хоча він не так багато літ керує в’язівською альма-матер, зроблено чимало. От, приміром, цей куток відпочинку для школярів, чи охайні чисті просторі класні кімнати, коридори тощо. Висновок — коли людина має бажання, то і можливості знаходяться.

За п’ять років і колектив учителів помолодшав, і школярів збільшилось. Вчителі мають високий професійний рівень, до своєї роботи ставляться творчо й відповідально. На кожному уроці панує атмосфера доброзичливості, відчувається, що педагог не просто прагне вчити, ставити оцінки, а намагається захопити учня, націлити його глибше вивчити тему. Окрім основних предметів, педагоги стараються вчити дітей і чомусь цікавому, захопливому, неординарному. Так, вчитель української та польської мов веде ще й гурток декоративного мистецтва. Олена Бенько вчить малечу, як за допомогою підручних матеріалів, долучивши фантазію, можна створити справжній витвір мистецтва. У її доробку чимало витворів. Приміром, до новорічно-різдвяних свят вчитель задумала зробити на двері кожного класу символічний оберіг (на світлині). Чи прикраси на ялинку. Також до кожного свята дітвора, а це учні другого класу, створюють неперевершені роботи.

Так школа живе, розвивається, щось впроваджує нове і цим заохочує учнів любити науку. 

Зоряна ГУМНИЦЬКА, Ярослав ГЛУТКОВСЬКИЙ