Головна Листи Жовківська лікарня отримала медичне обладнання загальною вартістю до 500 тисяч злотих

Жовківська лікарня отримала медичне обладнання загальною вартістю до 500 тисяч злотих

427
0

Співпраця між містами Жовква та Томашів-Любельський

В рамках співпраці між містами Жовква та Томашів-Любельський у КНП «Жовківська лікарня» було передано медичне обладнання загальною вартістю до 500 тис злотих!
«Томашів – Любельський та Жовква вже давно співпрацюють. Сподіваюсь, що зараз наша співпраця буде ще міцніша! Це обладнання є користованим, але воно до останніх днів рятувало людські життя. Маю надію, що воно ще довго прослужить цій лікарні і врятує не одне життя!» – зазначив Войцєх Жуковскі, голова Томашів – Любельської міської ради.

Цими днями на баланс лікарні, було передано: електрокардіограф ASCARD B – 5 (1 шт.); ехокардіографічний пристрій Siemens Antares (1 шт.); апарат штучної вентиляції легень (5 шт.); хірургічний відсмоктувач (2 шт.); кардіомонітор Delta (9 шт.); інфузійний насос (13 шт.).

«Апаратура, яку ми сьогодні отримали є в дуже гарному стані, і дасть змогу зберегти життя та здоров’я багатьох пацієнтів. Наша лікарня давно чекала на оновлення УЗД апарату, що дозволить обстежувати пацієнтів різного віку. Це обстеження серця, внутрішніх органів, можливість встановлювати діагноз на ранніх стадіях. Особливо вдячний за апарати ШВЛ та монітори пацієнта.» – зазначив, Орест Бакум, завідувач поліклінічним відділенням.

На своїй сторінці у Фейсбук, Жовківський міський голова, Олег Вольський написав:

«Одною з найбільших проблем як в Польщі, так і Україні є боротьба медиків з пандемією коронавірусу. Після того, як КНП «Жовківська лікарня» перейшла на баланс міської ради, ми побачили, що наша медична установа є недокомплектована і їй невистачає медичного обладнання. Коли спілкувалися на цю тему з паном Войцехом, він сказав, що спробує допомогти. І вже сьогодні, ми отримали гуманітарну допомогу, яка зможе врятувати не одне людське життя. Щиро вдячний нашим міжнародним партнерам за вагому підтримку і що приїхали сьогодні у Жовкву! Радий вітати: Войцєха Жуковського – голову Томашів-Любельської міської ради, Мірослава Фуса – секретаря ради та Моніку Ноцек – інспектора з питань зовнішніх інвестицій!
Також дякую виконавчому директору Єврорегіону Розточчя – Любомиру Кравцю за співорганізацію процесу!»