Головна Освіта Активну молодь Львівщини запрошують на п’ятий Форум можливостей #Не_формат

Активну молодь Львівщини запрошують на п’ятий Форум можливостей #Не_формат

4
0

У неділю, 28 липня, щорічний молодіжний форум з неформальної освіти #Не_Формат знову збирає разом креативних та активних людей, готових змінювати свою громаду на краще. #Не_формат – це унікальна подія, де новітні ідеї, незабутні зустрічі та палкі виступи стануть тим, що ви будете згадувати аж до наступного року.

Форум організовується КЗ ЛОР “Львівський обласний молодіжний центр” спільно з управлінням молоді та спорту Львівської ОВА та Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ).

“26 жовтня 2019 року вперше відбувся Форум можливостей #Не_формат. Тоді нашою метою було дати молоді та молодіжним працівникам з різних громад Львівської області можливість зустрітися в одному місці, щоб познайомитися, налагодити співпрацю, зарядитися натхненням та мотивацією, аби продовжувати творити та змінювати свою громаду на краще. Зараз #НЕФОРМАТ отримав нові сенси, але мета залишається незмінною. Ця п’ята ювілейна зустріч про об’єднання, задля спільнотворення кращого майбутнього України” – зазначила проєктна менеджерка Львівського обласного молодіжного центру.

На форумі вас чекають зустрічі з експертами в сфері психології, культури, освіти, урбаністики, медіа, волонтерства та ветеранами. Ви не лише відкриєте раніше незвідані простори, а й знайдете однодумців. Тут кожен учасник отримає заряд енергії для нових звершень, знайде натхнення та підтримку для реалізації своїх ідей.

Для участі у форумі заповніть форму за посиланням:  HTTPS://FORMS.GLE/KOLLPSU9UUI3JKDAA. Дедлайн подачі заявки – 17 липня.

Форум спрямований на представників молодіжних рад, молодіжних центрів/просторів, учнівське самоврядування, громадські організації, ініціативних груп, активних школярів та студентів ВНЗ та відповідальних за реалізацію молодіжної політики на місцевому рівні, а також на ВПО.

Участь у форумі безкоштовна, за умови попередньої реєстрації.

З усіх питань звертайтесь за телефоном: +380 95 463 41 13 (Богдана).