Головна Освіта Чужих дітей не буває

Чужих дітей не буває

444
0

У Жовківській ЗОШ І-ІІІст. № 3 є багато хороших традицій, які підтримуються учнівським самоврядуванням з року в рік. Одна з них — це благочинність, допомога потребуючим. Уже  декілька років поспіль випускники нашої школи в різдвяний час відвідують Львівський дитячий будинок № 1 для дітей від 3 до 6 років.

Хочеться щиро подякувати  всьому батьківському колективу, за сприяння якого було зібрано майже 8 000 грн., а також  усім учням, які принесли діткам у дарунок книжечки, пазли, розвиваючі ігри тощо. Активно  долучилася до даної акції голова  батьківського комітету школи п. Галина Скоропад,  яка знайшла ще й фінансову допомогу в працівників пенсійного фонду. Вона завжди підтримує добрі справи, тому й цього разу зуміла організувати до благодійної акції небайдужих батьків.

Школярі з нетерпінням чекали  на заплановану поїздку. На зібрані кошти учні 11 класів разом із батьками, класними керівниками Н. Б.Борюшкіною та М. І. Закус  придбали багато чудових дарунків: іграшок, книжок, розвиваючих ігор, пазлів, фруктів та солодощів.

І ось цей день настав. Недаремно кажуть, що чужих дітей немає. Наших дітей  зустріли привітні вихователі, які допомогли зануритись  у щасливий світ дитинства. Малята залюбки виступали перед своїми гостями: співали, танцювали та декламували віршики. Взамін вони отримали подарунки та незабутню зустріч. Наші школярі теж підготували розважальну програму для діток,  вони з ними гралися, малювали, співали, надували гумові кульки й просто раділи життю.

Ця поїздка надовго залишить свій слід у душах наших дітей. Деякі дівчата  щиро плакали, прощаючись, шкодуючи знедолених  діток, які знають лише обійми чужих людей, а не батьківські…

Погодьтеся, діти — це квіти життя. Нема нічого кращого, дорожчого та бажанішого в цілому світі, аніж діти .  Лише вони приносять в наше життя  щастя, радість та гармонію. Тільки діти вчать нас життєвої мудрості, дарують нам сенс існування на землі.

Марія Варшавська,

заступник директора з
виховної роботи.