Головна Освіта Для молоді Львівщини провели тренінг в межах проектів «Junior MBA» та «Idea»

Для молоді Львівщини провели тренінг в межах проектів «Junior MBA» та «Idea»

14
0

Інтерактивний молодіжний інноваційний простір «SMART SPACE» охоплює майже пів тисячі молодих людей з громад Львівщини.

«SMART  SPACE» – інтерактивний молодіжний інноваційний простір, в межах якого реалізовують навчальні програми «JUNIOR MBA»  та «IDEA». Це простір, де молодь отримує доступ до якісних освітніх, культурних послуг, що відповідають європейському рівню, розкриває творчий потенціал учасників проекту, бізнес-навички та креативне мислення, надає можливість учасникам реалізувати свої ідеї, відкрити власний бізнес та отримати менторську підтримку впродовж всього періоду навчання.

SMART SPACE сьогодні охоплює 443 молодих людей із 6-ти громад Львівщини: Стрілківської, Ходорівської, Шегинівської, Пустомитівської, Давидівської та Сокальської.

Проект «JUNIOR MBA» включає в себе 5 модулів. Серед основних блоків – мотиваційні тренінги від лідерів думок, відомих бізнес-тренерів та топ-менеджерів відомих ІТ-компаній.

Сьогодні, 24 квітня, в межах наукових фестин НУ Львівська політехніка відбувся офлайн тренінг для Інноваційного простору «SMART SPSCE», який обʼєднав два проекти «Junior MBA» та «IDEA».

Привітав присутніх заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко.

«Є чимало речей, які хочеться вам порадити з точки зору досвіду. Розвивайтеся, вивчайте мови, першочергово – англійську. Адже саме вона розширює можливості для спілкування з людьми з різних країн та культур, її знання відкривають двері до більших можливостей у роботі та навчанні, це також розвиток мовних навичок та розуміння інших культур. Навчіться працювати над собою, над своєю мотивацією, визначіться ким ви є і що хочете робити і глибоко в цьому розбирайтесь, досліджуйте. Адже покрокова, мотивована праця – ваш шлях до успіху. Дякую людям, які займаються цим проектом. Хочу звернути увагу на роботі з молоддю з більш віддалених територій», – зазначив він.

На початку заходу учасники мали креативну гру-знайомство, а далі тренінги за напрямами: дизайн та мистецтво із проведенням майстер-класу з рисунку та живопису разом зі студентами, які навчаються на цій спеціальності, інженерне матеріалознавство із ознайомчою екскурсією лабораторіями кафедри.

Далі – експериментальна частина із проведенням експертизи матеріалів ювелірних виробів з золота та срібла, 3D моделювання та інженерна графіка, майстер-клас із підготовки 3D-моделей та їх прототипування за допомогою 3D-принтерів.

Завершився захід квізом, який поєднав в собі навчання та змагання на ерудицію, логіку та кмітливість та іграми з підприємництва.

29 травня підіб’ють підсумки та офіційно завершать проект, де учасники отримають сертифікати та призи від IT-компаній-партнерів проекту. Крім цього організатори проекту оголосять про можливості продовжити навчання для учасників та зануритись в бізнес середовище, найактивніша молодь матиме змогу пройти курс «Підприємництво та креативне мислення».

Як зазначив начальник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як за підтримки та співпраці управління у реалізації проектів інноваційного молодіжного простору «SMART  SPACE», проект «Junior MBA» отримав фінансову підтримку в розмірі 390 тис. грн. від Міністерства молоді і спорту України в межах конкурсу з визначення проектів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями (відповідно до наказу від 23 грудня 2023 року) для поширення досвіду реалізації проекту в інших регіонах України.

«Період студентських років завершиться дуже швидко, проте ви маєте винести одну важливу річ, яка буде вести вас упродовж всього життя. Ви маєте зрозуміти, що коли у вас немає власного проекту: проекту сім’ї, розвитку, побудови кар’єри, ви стаєте ресурсом в проекті когось іншого. Тому працюйте над собою, щоб не бути ресурсом для інших. Ставайте щодня міцнішими змагайтеся зі собою, бо немає кращого показника аніж: я сьогодні кращий, аніж я був вчора»,  – наголосив Роман Хім’як.

Зазначимо, що інтерактивні інноваційні проекти в рамках молодіжного простору «SMART SPACE» реалізовували вперше як пілотну версію, але переросли у повноцінні проекти. З вересня 2023 року проекти масштабували у більший формат.

Проєкти інноваційного молодіжного простору «SMART  SPACE» реалізовують за підтримки управління молоді та спорту Львівської ОВА у межах конкурсу проєктів програми «Молодь Львівщини».