Головна Освіта До Львівської обласної ради завітали студенти програми управління персоналом в органах публічної...

До Львівської обласної ради завітали студенти програми управління персоналом в органах публічної влади та бізнес-структурах

14
0

Сьогодні, 21 лютого, у Львівській обласній раді відбулася лекція в межах інтенсивного курсу за освітньо-професійною програмою «Управління персоналом в органах публічної влади та бізнес-структурах».

Захід організовано Львівською ОВА за участі студентів Львівського національного університету ім. Івана Франка, які навчаються за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування», та інших спеціальностей, які дотичні до напряму «SMART HR».

В.о. керівника апарату Львівської обласної ради Ярослав Гасяк привітав у стінах обласної ради представників молодіжного середовища та наголосив, що обласна влада є відкритою та завжди відгукується на ініціативи від студентів.

«Львівська обласна рада неодноразово приймала у цій сесійній залі доленосні рішення, тут відбувалися активні дискусії та діяльність багатьох відомих особистостей. Віримо, що ваші наміри пов’язати своє життя з державною службою, публічним управлінням чи місцевим самоврядуванням, брати участь у політичному житті, будуть успішними. Бажаю учасникам заходу плідної роботи та почерпнути багато нового та корисного», – зауважив Ярослав Гасяк.