Головна Освіта Другий Форум дитячих ідей зібрав у Жовкві майже двадцять представників органів місцевого...

Другий Форум дитячих ідей зібрав у Жовкві майже двадцять представників органів місцевого самоврядування

178
0

Виховати нове покоління успішних людей

Другий Форум дитячих ідей зібрав у Жовкві майже двадцять представників органів місцевого самоврядування, сільських, селищних та міських рад. В ресторанному комплексі Hotel Sobieski саме вони оцінювали дитячі проекти школярів. За звання найкращого змагалися 38 команд-учасниць зі шкіл Жовківщини (до речі, минулоріч було 22 учнівські проекти). Діти самотужки розробляли свої ідеї, які згодом втілять у життя, та прораховували економічні вигоди. Серед представлених дитячих ініціатив — більшість соціально спрямовані, проте є й комерційні.

Свої проекти учасники Форуму презентували на розсуд експертного журі. У підсумку, деякі з них отримали навіть фінансову підтримку від підприємців.

Важливо сказати, що однією з головних ідей Форуму дитячих проектів є соціальна складова, кажуть організатори, а місія — виховати нове покоління успішних людей, впевнених у собі, які розвиватимуть країну.

Учнівські ініціативи були різного спрямування, зокрема такі, що
стосувалися облаштування естетичної їдальні, відпочинкових зон, «зеленого класу», проведення веселих перерв та встановлення шкільних сцен тощо. Проте обрано 6 найкращих дитячих проектів, а саме: «Інтелектуальне кафе в Лаврикові», «Радіо у Дублянах», «Квест у резиденії Св. Миколая в “Росинці””, «Майстер-класи із миловаріння, аквагрим у Малоперередриміхівській загальноосвітній школі», «Крута велопарковка  в Зашкові», а також «Сходи із англійськими мотивуючими висловами у Старій Скваряві». У кожному із цих проектів була закладена незвичайна родзинка, яка й вивела проекти у лідери.

Марія Деревінська, депутат Жовківської районної ради, організатор Форуму ідей-2018 у  Жовкві: «Ми вдруге проводимо Форум дитячих проектів, міні-ініціатив у Жовкві. Приємно, що активно приєднуються органи місцевого самоврядування, сільські, селищні та міські ради. Ми
бачили переповнений зал соціально відповідальних людей. Хочемо передусім підтримати покоління юних, молодих, які мають відчувати силу, аби рухатись уперед.

Залучаючи школярів до написання та представлення своїх проектів, ми намагаємося формувати в дітях лідерські якості, вміння працювати у команді, розкривати в них ті таланти, які вже є, та допомагаємо оволодіти новими навиками, які знадобляться їм у житті».

Зацікавилися ідеями старшокласників й народний депутат України Володимир Парасюк, голова Жовківської райдержадміністрації Надія Щур, заступник голови Жовківської районної ради Алла Жук.

Надія Щур, очільниця району: “Запропоновані учнівські проекти заслуговують на велику повагу й щире захоплення. Діти здивували нас, наскільки креативними, потрібними можуть бути ідеї молодого покоління. Цьогорічний захід зібрав більшу кількість учасників, а відповідно і неординарних проектів, що не може не змусити нас пишатися ними. Усі минулорічні ідеї були зреалізовані.

Маю сподівання, що і сьогодні більшість ваших ідей буде в майбутньому зреалізовано, оскільки на форумі присутні меценати, депутати різних рівнів, підприємці.

Бажаю учасникам форуму здоров’я, натхнення та реалізації творчих здобутків».

 

 

Зоряна Микитюк