Головна Освіта Два молодіжні центри на Львівщині отримають грантову підтримку

Два молодіжні центри на Львівщині отримають грантову підтримку

31
0

Кошти спрямують для створення сучасних приміщень та реалізації програмної діяльності згідно програми «Мріємо та діємо».

Програма «МолодьТуТ» оголосила конкурс для молодіжних центрів. У межах реалізації проєкту «МолодьТуТ: cтвори простір молодіжних перспектив» програми «Мріємо та діємо» молодіжні центри мають можливість отримати грантову підтримку на оновлення приміщення під молодіжний центр (500 доларів на 1 кв. м), а також на програмну діяльність у розмірі 25 тис. доларів.

За словами т.в.о. директора Львівського обласного молодіжного центру Івана Сапси, сучасні молодіжні центри в громадах області – це стратегічний пріоритет.

«Разом з управлінням молоді та спорту Львівської ОВА надалі продовжуємо здійснювати адвокаційні кампанії для органів місцевого самоврядування, щоб молодіжних центрів було ще більше. Закликаємо подаватись ті центри, яким потрібна допомога в облаштуванні та ремонту своїх приміщень», – наголосив Іван Сапса.

Деталі за посиланням: http://surl.li/uoopg.

Проєктні заявки затвердили Тростянецькому молодіжному центру та Молодіжному центру «Вперед і Вгору» Добросинсько-Магерівської територіальної громади. Консультаційну та менторську підтримку центрам надав Львівський обласний молодіжний центр.

Грантова підтримка складатиметься з двох частин: поліпшення фізичної інфраструктури – ремонт приміщення молодіжного центру, щоб воно було доступним і безбар’єрним та програми підвищення спроможності команди молодіжного центру надавати якісні та релевантні послуги молоді.

Поділилася враженнями керівниця молодіжного центру «Вперед і Вгору» Добросинсько-Магерівської територіальної громади Наталія Лупій. «Молодіжний центр “Вперед і Вгору”, молодь та молодіжна політика громади розвивається, живе та зростає. Ми зробили черговий важливий крок для того, аби дім для молоді – молодіжний центр “Вперед і Вгору” наповнювався новими сенсами, ставав ще вагомішим, а молодь отримувала нові якісні можливості для себе. Працюємо та розвиваємось попри все. Фундаментально важливим та абсолютно новим для нас стане участь у проєкті “МолодьТуТ: cтвори простір молодіжних перспектив” програми “Мріємо та діємо”, де спільно ми відкриємо нові горизонти та сенси», – наголосила Наталія Лупій.

Частиною реалізації проєкту є також тривалий навчальний курс, що спрямований на вдосконалення та розвиток компетентностей молодіжних працівників, який пройдуть команди молодіжних центрів, із постійною підтримкою менторів. Процес навчання включає кілька етапів: серію тренінгів, консультацій та надання фінансових ресурсів для реалізації заходів у молодіжних центрах, безпосередньо пов’язаних з темами навчального курсу.

«Надзвичайно важливо, щоб молодь мала можливість розвиватися, брати участь у всіх ініціативах та творити суспільні зміни в своїй громаді. Подавши заявку на участь в проєкті “Молодь ТуТ” і впродовж усіх етапів відбору, наша команда була дуже схвильована і водночас запалена вогником надії, який після оголошення результатів перетворився на справжнє потужне полумʼя, яке здатне запалювати серця.

Дізнавшись про перемогу, відчули майже всі емоції одночасно, з силою зупинили тремтіння в руках і нарешті остаточно зрозуміли, що ми це зробили, першою думкою промайнули обличчя, наповнені схвильованим очікуванням, на яких щирі посмішки і радість в очах говорили самі за себе», – поділилась своїми першими емоціями після отримання результатів відбору проєктної заявки керівниця Тростянецького молодіжного центру Христина Пʼясецька.

Проєкт «МолодьТуТ: cтвори простір молодіжних перспектив» програми «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства СШA з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.