Головна Освіта Львів’ян запрошують на презентацію навчального посібника «Мої друзі» до Міжнародного дня рідної...

Львів’ян запрошують на презентацію навчального посібника «Мої друзі» до Міжнародного дня рідної мови

11
0

«Мої друзі» – це цікава пригода у країні української абетки, пісень, віршів, казок та мультфільмів, де кожна дитина зуміє відкрити для себе захопливий світ літер, звуків та нових слів.

Департамент освіти і науки Львівської ОВА запрошує до зустрічі педагогів, батьків, вихователів та всіх, хто прагне навчати, розвивати та надихати дітей до вивчення української мови у різних куточках світу.

Коли: 21 лютого 2024 року, о 15:00 год.

 Де: НУ «Львівська політехніка» (зала Юліана Захарієвича – авд. 214, ІІ поверх головного корпусу, м. Львів, вул. С.Бандери, 12)

Формат: змішаний

Щоб долучитися до події дистанційно, обов’язково зареєструйтеся, перейшовши сюди:

https://us06web.zoom.us/…/upcrcuGsqDkqGtXjBkPEcDl9qZaXn…

Участь – безоплатна.

Учасники презентації матимуть змогу поспілкуватися з авторським колективом. Міоківці розкажуть про посібник від зародження ідеї до практичної реалізації, а також про специфіку роботи з текстами та вправами. Комплекс «Мої друзі» доповнив колекцію написаних у МІОК підручників «Спіймай Сковороду», «Образки з Лесиного життя» (до 200-ліття Лесі Українки), «Ключ до України: міста і люди» та «Мандрівка Україною».

«Навчальний посібник «Мої друзі» створили на запит педагогів українських освітніх закладів із багатьох країн світу, які взяли участь у Міжнародних форумах українознавчих суботніх та недільних шкіл (2018, 2022р.р.), які організував МІОК. Освітяни констатували гостру нестачу дидактичних матеріалів для дошкільних закладів і початкової школи, що вимагало невідкладного розв’язання», –  наголосила директорка МІОКу Ірина Ключковська.

Що таке «Мої друзі»?

  • Це цікава пригода у країні української абетки, пісень, віршів, казок та мультфільмів, де кожна дитина зуміє відкрити для себе захопливий світ літер, звуків та нових слів.
  • Це привід навчитися грати у нові ігри, розгадувати цікаві лабіринти та загадки.
  • Це чудова нагода відкрити щось нове і невідоме про Україну, краще пізнати та полюбити її.

Проєкт реалізований відповідно до  «Комплексної програми посилення державотворчої й консолідаційної ролі української мови у Львівській області на 2023-2026 роки» , затвердженої розпорядженням начальника обласної військової адміністрації від 22 лютого 2023 року.

За деталями просимо звертатися на електронну скриньку МІОКу: conference@miok.lviv.ua