Головна Освіта Львівщина здобула 39 призових місць на Всеукраїнському конкурсі науково-дослідницьких робіт

Львівщина здобула 39 призових місць на Всеукраїнському конкурсі науково-дослідницьких робіт

118
0

6 перших,14 других та 19 третіх призових місць в межах третього етапу Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України здобули вихованці Львівської обласної Малої академії наук та її наукових товариств.

А саме – Дрогобицького ліцею, Сокальської Малої академії наук учнівської молоді їм. І. Богачевського, Бродівської Малої академії наук, Червоноградського міського наукового товариства учнів, Дрогобицького ліцею їм. Б. Лепкого.

«Це один з наймасштабніших інтелектуальних заходів країни. Отож, вітаємо з перемогою  команду обласної Малої академії наук Львівщини, зокрема наукових керівників, вчителів, методистів, керівників гуртків за вкладену працю, не байдуже ставлення до дітей, велику відповідальність і бажання перемоги. Адже наша перемога – це маленька лепта у велику перемогу! Країну, в якої така молодь , ніхто не переможе!» – наголосили в обласній Малій академії наук.

З переліком переможців можна ознайомитися за посиланням:

HTTPS://DOCS.GOOGLE.COM/DOCUMENT/D/1SWKRBX35CSEFPIPTMJFEJINREXNQQTSE/EDIT?FBCLID=IWAR3O_WSCA6UGNVUES0KN2BNPZGSVNDNOUV_-ECBE0X2BY5QWBVNUVLZBTUM